O Firmie Elektron

Od kilkunastu lat prowadzimy i nadzorujemy prace instalacyjne z branży elektrycznej. Pod obecną nazwą ELEKTRON istniejemy od początku 2012 roku i mamy za sobą zrealizowane setki inwestycji.

Równolegle nasz sektor handlowy zajmuje się regionalną dystrybucją marek premium związanych z inteligentną technologią i oświetleniem.

 
Elektrondt dystrybucja rozwiązań LED i SMART HOUSE

ELektron d&T prowadzi oficjalny salon sprzedaży ampio w szczecinie

...

Od 2016 roku współpracujemy z firmą Ampio w dziedzinie automatyki budynkowej.  Obecnie nasza firma ELEKTRON Design&Technology jest regionalnym dystrybutorem marki Ampio na terenie województwa zachodniopomorskiego, jak również jest właścicielem Autoryzowanego Salonu Sprzedaży i Centrum Szkoleń przy ul. Zielonogórskiej 31 w Szczecinie.  
 
Na ten moment możemy pochwalić się setkami udanych realizacji w obiektach mieszkalnych i komercyjnych w pełni zautomatyzowanych na konstrukcji Smart Home firmy Ampio.
 
Szkolimy i certyfikujemy firmy instalacyjne uprawniając ich do montażu i programowania automatyki marki Ampio. 
Zapewniamy pełną obsługę i serwis dla firm i ich klientów.

...

Od kilku lat zajmujemy się dystrybucją produktów marek premium z branży producentów oświetlenia. Specjalizujemy się w doradztwie dobierania optymalnych rozwiązań i detalicznej oraz hurtowej sprzedaży opraw LED, profili LED oraz taśm LED takich marek jak KLUŚ czy OXYLED.
Elektron dystrybucja mio decor
Elektron dystrybucja Hoppe
Elektrondt dystrybucja marki tedee
Elektron dystrybucja doorbird

...

W naszym portfolio znajdują się także takie produkty jak: 
  • folie grzewcze Red Snake
  • karnisze elektryczne Mio Decor
  • rozwiązania dla okien i drzwi Hoppe
  • inteligentne zamki od tedee
  • systemy alarmowe DoorBird

Biuro Obsługi Klienta

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w temacie automatyki budynkowej. W naszym salonie omawiamy wasze projekty oraz wady i zalety różnych systemów i smart rozwiązań. Odpowiemy Ci na wszystkie pytania, wyjaśnimy i pokażemy.

Dystrybucja wielu rozwiązań

Jako dystrybutor wielu profesjonalnych rozwiązań stosowanych w inteligentnych budynkach prowadzimy sklep z kluczowymi akcesoriami, takimi jak: wideodomofony IP, karnisze elektryczne, kontrola dostępu i systemy LED.

Szkolenia dla firm instalacyjnych

Szkolimy i certyfikujemy firmy instalacyjne uprawniając ich do montażu, programowania oraz serwisowania automatyki marki Ampio.
Prowadzimy showroom i strefę dla instalatorów.

salon ampio w social mediach

certyfikaty

W stałym
Kontakcie

Napisz do nas na