elektrondt logo
Oświetlenie w górnym foyer Opery Nova w Bydgoszczy (Kluś)
Elektrondt dystrybucja Kluś - opera Nowa
fot. mat. prasowe KLUŚ
Oświetlenie górnego foyer Opery Nova w Bydgoszczy wykonane z produktów firmy KLUŚ to przykład tego, jak ogromną rolę w wystroju wnętrz pełnić może instalacja świetlna. Tutaj jest aranżacyjną kropką nad „i”, tworząc efekt „wow” na wejściu do foyer.

Producent

Elektrondt oficjalny dystrybutor KLUŚ

system

Oprawy GIZA-DUO-LL idealne do tworzenia dekoracyjnych świetlnych instalacji z uwagi na dwa kierunki świecenia i łatwość tworzenia z nich figur geometrycznych. Temperatura barwowa światła oprawy LED 4000K.

PROJEKT

Oświetlenie w górnym foyer Opery Nova w Bydgoszczy, WAPA Warsztat Architektury; Projekt 08 Anna Ostrowska. Instalacja została wykonana z opraw oświetleniowych marki KLUŚ

Design

2022

Oświetlenie niczym dzieło sztuki.

Opera NOVA

Instalacja została wykonana z produktów dostarczonych przez firmę KLUŚ, która na swoim kącie ma wiele imponujących realizacji oświetleniowych (w tym m.in. Centrum Zaawansowanych Technologii ATG w Pittsburghu marki Uber czy oświetlenie parku Scissortail w Oklahomie).

Do jej wykonania wykorzystano oprawy GIZA-DUO-LL idealne do tworzenia dekoracyjnych świetlnych instalacji z uwagi na dwa kierunki świecenia i łatwość tworzenia z nich figur geometrycznych. Instalacja w Operze Nova przyjęła formę zaokrąglonych „gniazd” w centrum foyer oraz świetlnych pionowych „ekranów” w strefie nad schodami.

Więcej Projektów

Zadzwoń Do nas Jesteśmy Do dyspozycji

+48 664-414-644