Dystrybucja rozwiązań OXYLED

O Elektron Design & technology

Elektrondt działa na rynku od 2012 roku. Głównie zajmuje się dystrybucją produktów z zakresu automatyki od Ampio oraz rozwiązań LED od marek OXYLED i Kluś. Ponad to:

 • folie grzewcze Red Snake
 • karnisze elektryczne Mio Decor
 • rozwiązania dla okien i drzwi Hoppe
 • systemów monitoringu od Evos
 • systemy alarmowe DoorBird
 • inteligentne zamki od tedee

ELEKTRONDT - dystrybutor produktów oxyled

Elektron Design&Technology współpracuje z marką OXYLED w zakresie dystrybucji jej produktów.

Ekspozycję instalacji złożonej z produktów – lamp oraz szynoprzewodów – OXYLED można zobaczyć w naszym salonie sprzedaży przy ulicy Zielonogórskiej 31 w Szczecinie.

 

Salon sprzedaży AMPIO

W naszym salonie sprzedaży przy ulicy Zielonogórskiej 31 w Szczecinie jest możliwość spotkania z Doradcą, który pomoże dobrać produkty pasujące do instalacji oraz na miejscu wyceni potrzebny zakup. Dodatkowo oferujemy szkolenia dla Architektów, Projektantów wnętrz oraz Instalatorów.

Produkty OXYLED

OXYLED to szeroki asortyment produktów, które odzwierciedlają wizję produktów stworzonych z najwyższej jakości materiałów. Produkty podzielone są na kategorie:

 • HOME & DECOR – produkty dla domów i hoteli
 • BASIC – źródła światła i filamenty
 • RETAIL & INVESTMENT – panele LED, plafoniery, reflektory, downlighty, systemy liniowe i przemysłowe.

OXYLED - producent oświetlenia LED

OXYLED to producent rozwiązań z zakresu oświetlenia LED. Już od 14 lat tworzy produkty oświetleniowe LED do użytku domowego i biurowego. Ich produkty obejmują lampy biurkowe, światła z czujnikiem ruchu, lampki nocne, paski świetlne i wiele innych. OxyLED jest znana z wysokiej jakości i energooszczędnych produktów oświetleniowych, które zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu długotrwałej wydajności. Niektóre z ich popularnych produktów to lampa z czujnikiem ruchu OxyLED T-02S, ładowalna lampka biurkowa LED OxyLED T-03S oraz podłączana lampka nocna LED OxyLED N05.

oświetlenie led od oxyled

Oświetlenie LED od OXYLED charakteryzuje się energooszczędnością, co oznacza, że ​​zużywają one mniej energii niż tradycyjne żarówki, a ich żywotność jest znacznie wyższa. Ponadto produkty OXYLED są łatwe w instalacji i w wielu przypadkach oferują różne tryby oświetlenia, co pozwala na dostosowanie oświetlenia do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Oświetlenie LED OxyLED oferuje wiele cech i funkcji, które sprawiają, że są one atrakcyjnym wyborem dla użytkowników. Oto niektóre z cech oświetlenia OxyLED:

 1. Energooszczędność – Oświetlenie LED OxyLED zużywa znacznie mniej energii niż tradycyjne żarówki, co przekłada się na niższe rachunki za prąd i korzystniejszy wpływ na środowisko.

 2. Wysoka żywotność – LED-y w oświetleniu OxyLED są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe, co oznacza, że ​​są mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne i awarie.

 3. Łatwa instalacja – Produkty OxyLED są łatwe w instalacji i często nie wymagają specjalistycznych narzędzi ani umiejętności.

 4. Różne tryby oświetlenia – Oświetlenie LED OxyLED często oferuje różne tryby oświetlenia, co pozwala użytkownikom dostosować oświetlenie do swoich indywidualnych potrzeb.

 5. Bezpieczeństwo – Wiele produktów OxyLED oferuje funkcje bezpieczeństwa, takie jak czujniki ruchu, które wyłączają oświetlenie po opuszczeniu pomieszczenia, lub funkcje wyłączające automatycznie po określonym czasie.

 6. Design – Oświetlenie OxyLED ma atrakcyjny design i jest dostępne w różnych kolorach i rozmiarach, co pozwala na dopasowanie go do stylu wnętrza lub ogrodu.

Realizacje OXYLED

odwiedź nas w oficjalnym salonie sprzedaży!

wypełnij wniosek i umów się na spotkanie

W stałym
Kontakcie

Napisz do nas na
biuro@elektrondt.pl
zadzwoń
+48 664 414 644
+48 793 416 519
lub umów wizytę 

Zadzwoń Do nas Jesteśmy Do dyspozycji

+48 664-414-644