O Firmie Elektron

     Od kilkunastu lat prowadzimy i nadzorujemy prace instalacyjne z branży elektrycznej. Pod obecną nazwą ELEKTRON istniejemy od początku 2012 roku i mamy za sobą zrealizowane setki inwestycji.

Równolegle nasz sektor handlowy zajmuje się regionalną dystrybucją marek premium związanych z inteligentną technologią i oświetleniem.

Jako regionalny dystrybutor m.in. marki AMPIO, KLUŚ czy TIANDY jesteśmy odpowiedzialni za reprezentowanie ich na rynku zachodniopomorskim.

Prowadzimy salon pokazowy, w którym wraz z klientami analizujemy ich projekty i potrzeby.

Całą naszą uwagę skupiamy na automatyce budynkowej oraz rozwiązaniach Smart Home.

Jesteśmy jednostką certyfikującą firmy instalacyjne. Zapewniamy szkolenia techniczne oraz platformę zakupową b2b.

Współpracuje już z nami kilkadziesiąt firm wykonawczych z naszego regionu oraz  liczne grono architektów, projektantów i deweloperów.

      Jednym z głównych naszych celów jest opracowanie takich rozwiązań i funkcjonalności, które przyniosą klientowi najwięcej korzyści i satysfakcji. Zależy nam na tym, aby ich domy i inwestycje generowały maksymalne oszczędności energii, były intuicyjne w użytkowaniu i znacząco podnosiły poziom bezpieczeństwa.

Salon Ampio Szczecin, Elektron

...

Od 2016 roku współpracujemy z firmą Ampio w dziedzinie automatyki budynkowej.  Obecnie nasza firma ELEKTRON Design&Technology jest regionalnym dystrybutorem marki Ampio na terenie województwa zachodniopomorskiego, jak również jest właścicielem Autoryzowanego Salonu i Centrum Szkoleń przy ul. Zielonogórskiej 31 w Szczecinie.  
 
Na ten moment możemy pochwalić się setkami udanych realizacji w obiektach mieszkalnych i komercyjnych w pełni zautomatyzowanych na konstrukcji Smart Home firmy Ampio.
 
Szkolimy i certyfikujemy firmy instalacyjne uprawniając ich do montażu i programowania automatyki marki Ampio. 
Zapewniamy pełną obsługę i serwis dla firm i ich klientów.

Biuro Obsługi Klienta

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w temacie automatyki budynkowej. W naszym salonie omawiamy wasze projekty oraz wady i zalety różnych systemów i smart rozwiązań. Odpowiemy Ci na wszystkie pytania, wyjaśnimy i pokażemy.

Dystrybucja wielu rozwiązań

Jako dystrybutor wielu profesjonalnych rozwiązań stosowanych w inteligentnych budynkach prowadzimy sklep z kluczowymi akcesoriami, takimi jak: wideodomofony IP, kamery, karnisze elektryczne, kontrola dostępu i systemy LED.

Szkolenia dla firm instalacyjnych

Szkolimy i certyfikujemy firmy instalacyjne uprawniając ich do montażu, programowania oraz serwisowania automatyki marki Ampio.
Prowadzimy showroom i strefę dla instalatorów.

...

Od kilku lat zajmujemy się dystrybucją produktów marek premium z branży producentów oświetlenia. Specjalizujemy się w doradztwie dobierania optymalnych rozwiązań i detalicznej oraz hurtowej sprzedaży opraw LED, profili LED oraz taśm LED takich marek jak KLUŚ czy OXYLED.

...

W naszym portfolio znajdują się także takie produkty jak: 
  • maty i folie grzewcze Red Snake
  • karnisze elektryczne Mio Decor
  • inteligentne zamki od Tedee
  • systemy wideodomofonowe DoorBird, Akuvox
  • systemy monitoringu Tiandy

salon ampio w social mediach

certyfikaty

W stałym
Kontakcie

Napisz do nas na