Nowe biura firmy Callstack (Kluś)
Elektrondt dystrybucja Kluś callstack
fot. mat. prasowe KLUŚ
Biura wrocławskiej firmy IT Callstack to industrialny desing, nowoczesne oświetlenie LED oraz mnóstwo zieleni. Biura mieszczą się w starym, przedwojennym budynku, z nadal widoczną oryginalną konstrukcją. Połączenie oświetlenia LED z olbrzymią ilością roślin tworzy przytulne wnętrze.

Producent

system

Do opraw na bazie profilu JAZ-DUO zastosowano przewodnikowe zaślepki JAZ-DUO-N. Są one estetycznym zakończeniem oprawy LED i jednocześnie stanowią zamocowanie do prętów podwieszających. Użyty nad recepcją profil GIZA został wygięty wraz z osłoną, w łuk o dużej średnicy. Oprawę w kształcie koła zamocowano na prętach, przy użyciu dedykowanych zawieszek.

PROJEKT

Za całość projektu odpowiada studio projektowania wnętrz We.make.

Desing

2021

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Nowe biura firmy Callstack

Wszystkie oprawy zamontowano w podwieszeniu z użyciem akcesoriów firmy KLUŚ. Do opraw na bazie profilu JAZ-DUO zastosowano przewodnikowe zaślepki JAZ-DUO-N. Są one estetycznym zakończeniem oprawy LED i jednocześnie stanowią zamocowanie do prętów podwieszających. Użyty nad recepcją profil GIZA został wygięty wraz z osłoną, w łuk o dużej średnicy. Oprawę w kształcie koła zamocowano na prętach, przy użyciu dedykowanych zawieszek.

 

Biura mieszczą się w starym, przedwojennym budynku a w wielu miejscach nadal jest widoczna jego oryginalna konstrukcja. Zostało to umiejętnie wykorzystane, jako industrialne tło dla nowoczesnej architektury wnętrz, odzwierciedlającej charakter marki inwestora. Całości dopełnia olbrzymia ilość roślin, która wraz z oświetleniem LED, tworzy „przytulną” atmosferę wnętrza.

Więcej Projektów

Zadzwoń Do nas Jesteśmy Do dyspozycji

+48 664-414-644