elektrondt logo
Nowe biura firmy Callstack (Kluś)
Elektrondt dystrybucja Kluś callstack
fot. mat. prasowe KLUŚ
Biura wrocławskiej firmy IT Callstack to industrialny desing, nowoczesne oświetlenie LED oraz mnóstwo zieleni. Biura mieszczą się w starym, przedwojennym budynku, z nadal widoczną oryginalną konstrukcją. Połączenie oświetlenia LED z olbrzymią ilością roślin tworzy przytulne wnętrze.

Producent

system

Do opraw na bazie profilu JAZ-DUO zastosowano przewodnikowe zaślepki JAZ-DUO-N. Są one estetycznym zakończeniem oprawy LED i jednocześnie stanowią zamocowanie do prętów podwieszających. Użyty nad recepcją profil GIZA został wygięty wraz z osłoną, w łuk o dużej średnicy. Oprawę w kształcie koła zamocowano na prętach, przy użyciu dedykowanych zawieszek.

PROJEKT

Za całość projektu odpowiada studio projektowania wnętrz We.make.

Desing

2021

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Nowe biura firmy Callstack

Wszystkie oprawy zamontowano w podwieszeniu z użyciem akcesoriów firmy KLUŚ. Do opraw na bazie profilu JAZ-DUO zastosowano przewodnikowe zaślepki JAZ-DUO-N. Są one estetycznym zakończeniem oprawy LED i jednocześnie stanowią zamocowanie do prętów podwieszających. Użyty nad recepcją profil GIZA został wygięty wraz z osłoną, w łuk o dużej średnicy. Oprawę w kształcie koła zamocowano na prętach, przy użyciu dedykowanych zawieszek.

 

Biura mieszczą się w starym, przedwojennym budynku a w wielu miejscach nadal jest widoczna jego oryginalna konstrukcja. Zostało to umiejętnie wykorzystane, jako industrialne tło dla nowoczesnej architektury wnętrz, odzwierciedlającej charakter marki inwestora. Całości dopełnia olbrzymia ilość roślin, która wraz z oświetleniem LED, tworzy „przytulną” atmosferę wnętrza.

Więcej Projektów

Zadzwoń Do nas Jesteśmy Do dyspozycji

+48 664-414-644